SKCZ

OŠETRENIE


SPRÁVNE ČISTENIE PLETI - FILOZOFIA OŠETRENIA

Hlavným nepriateľom pleti sú toxíny, pretože nezostávajú na povrchu, ale prenikajú hlboko do buniek. Pôvodcom nie sú len vonkajšie činitele / znečistenie, korózne látky, ťažké kovy a voľné radikály/, ale aj látky produkované vo vnútri bunky v priebehu produkcie bunečnej energie. Pokiaľ pokožka nie je schopná eliminovať tieto látky prirodzeným spôsobom, dochádza k hromadeniu toxínov vo vnútri bunky, znižuje sa bunečná aktivita, vitalita a môže dochádzať k blokovaniu vstrebávania aktívnych látok, ktoré sú aplikované pri kozmetickom ošetrení, nie je pri tom plnohodnotne využitý potenciál týchto buniek. Hĺbkové čistiace základné ošetrenie NATINUEL zvyšuje bunečnú vitalitu, podporuje detoxikáciu a bunečnú výmenu. Pre čistú a vyváženú pleť pripravenú k regenerácii a biorevitalizácii. Súbor látok obsiahnutý v unikátnom čistiacom produkte, ktorý je základom aj domácej starostlivosti – nenarušuje hydrolipidový film pokožky, ale ju ideálne pripravuje na nasledujúcu aplikáciu krému. Z povrchu kože odstráni všetky nečistoty a nechá pri tom kožu dýchať, čistí do hĺbky upchaté póry, upravuje produkciu mazových žliaz, vyvažuje a upravuje PH pleti, upravuje PH pleti, upravuje exfoliaciu, harmonizuje pleť. Správne chránený a ošetrený hydrolipidový povrch kože je základom zdravej pleti a vzhľadu.

NATINUELCleanser 5%
NATINUELCleanser 8%
NATINUELCleanser 9%
NATINUELClean Physio
NATINUELClean 10
NATINUELClean 15
NATINUELMIX Strong 20

PRODUKTY PROFESIONÁLNEJ PÉČE O OBLIČEJ

Aktívne látky pre dokonalý výsledok

NATINUEL CLEAN – hĺbkové čistenie a šetrné ošetrenie aktivuje detoxikačný systém pleťových buniek a stimuluje regeneračný proces. Je to ošetrenie, ktoré zabezpečí, aby pleť bola opäť rozžiarená, vyvážená a mohla voľne dýchať.NATINUEL HYDRATÁCIA PLETI

NATINUEL HYDRATÁCIA PLETI

Zdravie pleti závisí od ochrany hydrolipidového filmu. Ten pôsobí ako bariéra pred vonkajším vplyvom, pokiaľ dôjde k poškodeniu a oslabeniu tejto vrstvy, pleť je viac dehydrovaná, suchá, krehká, má sklon k tvorbe vrások. Dostaví sa pocit pnutia až svrbenia. Regulácia vody v pleti závisí od pleťových buniek, pretože oni regulujú ochranu pleťovej bariéry a produkujú lipidy, cukry a iné významné látky ktoré sú významné pre viazanie vody v pleti.

NATINUELHYDRAGEN ® je jedným zo základných produktov NATINUEL už od roku 2007, ktorý prechádza inováciou.ANTI – AGING PLETI

ANTI – AGING  PLETI

Príčinou vrások a zvädnutej pleti je postupná degenerácia pleťových štruktúr - kolagénu a elastínu. Najčastejšou príčinou, ktorá spôsobuje degeneráciu kolagénu a elastínu je tzv. glikacia, ktorú charakterizuje nalepovanie molekúl sacharidov na kolagénové a elastánové vlákna, sacharidy, karamelizujú“ a to spôsobuje tvrdnutie elastických vlákien. Stvrdnuté vlákna kolagénu a elastínu strácajú flexibilitu a odolnosť dodávať tonus a elasticitu pleti, ktorá sa tým stáva náchylnejšiou k tvorbe stále hlbších vrások. NATINUEL ANTI – AGE ošetrenia sú zamerané na celkovú bunkovú biorevitalizáciu a ochranu pleťových štruktúr, pretože práve to je cesta k znovudoplneniu objemu pleti. Úspešne bojuje s vráskami a stratou elasticity. Ďalej sa zameriava na konkrétny typ kože a jej ochabovanie. Každá makro a mikro zóna je ošetrená podľa potreby. Zameriava sa na celkovú harmonizáciu, ozdravenie a omladenie pleti.

ANTI – AGING  PLETI

HOMEO ROSE OŠETRENIE

HOMEO  ROSE  OŠETRENIE

kuperoza Citlivá pleť je charakteristická svojou krehkosťou a zvýšenou precitlivelosťou.

Nakoľko má citlivá pleť slabú a tenkú štruktúru, vplyv vonkajších činiteľov zanecháva na pleti viditeľnejšie známky reakcii.

Tento typ pleti je obzvlášť vnímaný s nepríjemnými znakmi brnenia, svrbenia, a bolenie.

Profesionálne ošetrenie v kombinácii s domácim ošetrením Homeo rose – rieši problém precitlivelej pokožky, ozdravuje ju a zároveň nezabúda na starostlivosť o pokožku s prejavom starnutia.

V podkoží dochádza k hĺbkovej revitalizácii a upravuje sa fyziologická ochrana kože.
AKNE STOP - DELIKÁTNA ZÁLEŽITOSŤ

AKNE STOP

Zmena rovnováhy pleti sa prejavuje lesklou pleťou predovšetkým v T- zóne /čelo, nos, brada /, rozšírené póry, nečistoty, čiernymi bodkami a vyrážkami, má nejednotnú štruktúru. Na takej pleti nedrží dobre make-up. Takéto problémy sa netýkajú len mladej pleti, ale môžeme ich vidieť aj u zrelšej pleti predovšetkým ako následok stresu, znečistenia, prehnaným opaľovaním, diet, fajčenia, hormonálnych zmien, prípadne agresívneho kozmetického ošetrenia. Tento vplyv pôsobí na mazové žľazy, ktoré produkujú nadmerné množstvo mazu. V takomto narušenom prostredí dochádza k rýchlemu šíreniu baktérii.
NOVODOBÁ KOŽA, ŠPIČKOVÝ VÝSLEDOK – NATINUEL
CLEANSER STRONG A SEBA 12

SEMINÁRE PRIPOJTE SA K NÁM


FACEBOOK


FACEBOOK - ZDIEĽAŤ FACEBOOK - TO SA MI PÁČI
NAPÍSALI O NÁS
WebDesign grafické studio PEOPLEART